>
MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü | MINI Türkiye

MINI İLE DİLEDİĞİN YERDE TEST SÜRÜŞÜ.

Dilediğiniz yerde ve zamanda MINI modelleri ile test sürüşüne çıkın.

Şimdi MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü ile dilediğiniz yerde ve zamanda yetkili satıcılarımızı ziyaret etmeden test sürüşü gerçekleştirebilirsiniz. Test sürüşü yapmak istediğiniz modeli seçin, sizin için uygun bir tarih ve saat aralığını belirleyin ve test etmek istediğiniz MINI modeli size gelsin.
MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü | MINI Türkiye

MODEL SEÇİN.

MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü ile bir kaç adımda randevunuzu oluşturarak test sürüşü gerçekleştirmek artık çok kolay. Test etmek istediğiniz modeli formu doldurken seçmeniz yeterli.
MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü | MINI Türkiye

YERİ VE ZAMANI SEÇİN.

MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü ile test etmek istediğiniz MINI Modelini belirledikten sonra tercih ettiğiniz test sürürüşü zamanını ve test sürüşü için size gelmesini istediğiniz lokasyonu ve açık adresinizi paylaşarak randevu talebinizi oluşturun.
MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü | MINI Türkiye

KEYFİ DENEYİMLEYİN.

Ve hepsi bu kadar, şimdi keyfi deneyimle zamanı MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü ile test etmek istediğiniz MINI modeli sizinle buluşmaya hazır.

SIKÇA SORULAN SORULAR.

MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü ile ilgil Sıkça Sorulan Soruları sizin için derledik.

Hangi modellerle test sürüşü gerçekleştirebiliyor?

MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü ile MINI Yetkili Satıcılarında bulunan MINI marka test otomobilleri ile test sürüşü gerçekleştirebilirsiniz. Test etmek istediğiniz otomobilin tercih ettiğiniz MINI Yetkili Satıcıda bulunup bulunmadığını “MINI Yetkili Satıcınızı ve MINI Modelini Seçin” sayfasında kontrol edebilirsiniz.

Randevumu oluşturdum, benimle kim iletişime geçecek?

MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü randevu talebinizi teyit etmek amacıyla Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcısı Borusan Oto İstinye tarafından 0212 386 2424 numaralı telefon numarasından aranarak randevu talebiniz teyit edilecektir.

MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü Test Sürüşü Randevumu Değiştirebilir miyim?

Evet, test sürüşü için randevunuzu üye girişi yaparak gerçekleştirdiyseniz hesabınıza giriş yaparak MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü Randevularım bölümünden güncelleyebilirsiniz. Eğer üye girişi yapmadıysanız randevunuzu oluşturduğunuz MINI Yetkili Satıcımız ile iletişime geçerek randevunuzda güncelleme gerçekleştirebilirsiniz.

Test sürüşü sırasında bana bir görevli eşlik edecek mi?

Evet, test sürüşü gerçekleştireceğiniz otomobil ile ilgili tüm detayları ve test sürüşü rotası ile ilgili bilgileri sizinle paylaşmak adına MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü Danışmanınız test sürüşünüzde size eşlik edecek.

Test sürüşüne bir arkadaşım/yakınım bana eşlik edebilir mi?

Pandemi süresince hayır. Sizin ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığını önemsiyoruz; bu sebeple MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü Danışmanınız haricinde test otomobillerinde size başka biri eşlik etmeyecek.

Pandemi koşullarında alınan önlemler nelerdir?

Sağlığınız ve güvenliğiniz için:
• Test sürüşü öncesinde test edeceğiniz otomobil nano gümüş iyon dezenfeksiyon işlemi sonrasında ilk kez sizin kullanacağız şekilde sterilize edilecektir.
• Test sürüşü randevunuz ile ilgili teyit aramanız sırasında ve test sürüşü başlamadan önce sizden HES kodunuzu paylaşmanız istenecektir.
• Siz test sürüşünüzü gerçekleştirirken sosyal mesafe kuralları gereği MINI Genius’ımız otomobilin sağ arka yolcu koltuğunda bulunacaktır.
• Test sürüşü esnasında maske kullanımı zorunlu olacaktır.

Test sürüşü esnasında yanımda bulundurmam gerekenler nelerdir?

Test sürüşü için, uygun sınıfta sürücü belgenizin yanınızda olması gerekmektedir. Test sürüşüne başlamadan önce MINI İle Dilediğin Yerde Test Sürüşü Danışmanınız tarafından HES kodunuz talep edilecektir.