MINI INSIDER.

MINI Recharged ve Paul Smith: Sürdürülebilirliğin ışığında yeniden keşfedilen bir ikon | MINI Türkiye

MINI RECHARGED VE PAUL SMITH: SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN IŞIĞINDA YENİDEN KEŞFEDİLEN BİR İKON

1998 MINI Paul Smith Edition koleksiyonundan klasik bir Mini’yi dönüştüren İngiliz tasarımcı, bu süreç içerisinde klasik otomobili adeta yeniden keşfediyor. Özelleştirilen otomobil, orijinal modellere elektrikli motor yerleştirerek gelenekleri öncü teknolojiyle birleştiren MINI Recharged projesinin bir parçasını oluşturuyor. İkon haline gelmiş tasarımcının mutfağından çıkacak bu benzersiz otomobil, 2022 yılının Haziran ayında Milano’da düzenlenecek Salone del Mobile 2022 etkinliği kapsamında dünyada ilk kez görücüye çıkacak.

 

Yenilenen heyecan verici klasik Mini geleceğe ilerliyor | MINI Türkiye

YENİLENEN HEYECAN VERİCİ KLASİK MİNİ GELECEĞE İLERLİYOR.

MINI’nin Oxford Tesislerinde özel bir ekibin elinden çıkan sürdürülebilir sürüş keyfi, artık klasik bir otomobilde sunuluyor. 

Geleceğe Dair 8 Nokta: Sürdürülebilir Üretime Giden Yolda. | MINI Türkiye

GELECEĞE DAİR 8 NOKTA: SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİME GİDEN YOLDA.

Sürdürülebilir üretim olmadan çevre dostu mobilitenin mümkün olması düşünülemez. Bir BMW Group markası olan MINI, bu nedenle kullandığı ham maddelerden üretim tesislerine kadar maksimum sürdürülebilirlik sağlamayı hedefliyor. 

Sürdürülebilir Mobiliteye Giden Yolda MINI'ye Dair 8 Gerçek | MINI Türkiye

İSTİKRARLI ŞEKİLDE SÜRDÜRÜLEBİLİR.

Sürdürülebilir uygulamaları takip ederek ürettiğimiz çevreye duyarlı otomobillerimiz sayesinde daha yeşil bir gezegene kayda değer katkılarda bulunmamızı sağlayan yenilikçi ve akıllı çözümleri hayata geçirmek için sürekli olarak çalışıyoruz.

Sürdürülebilir Mobiliteye Giden Yolda MINI'ye Dair 8 Gerçek | MINI Türkiye

SÜRDÜRÜLEBİLİR MOBİLİTEYE GİDEN YOLDA.

Sürdürülebilir mobilitenin yeşil elektrik enerjisinden otomobil paylaşımına ve vizyon sahibi otomobillere kadar birçok yönü bulunuyor. MINI’nin bu alanda kaydettiği ilerlemeyle ilgili 8 ilginç gerçek ve İngiliz moda tasarımcısı Paul Smith’in katkılarını ele aldığımız yazımızı okuyun.

Nasil Daha Sürdürülebilir MINI Sahibi Olunur? | MINI Türkiye

NASIL DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR MINI SAHİBİ OLUNUR?

Otomobilinizi satın almadan önce bakım ve bakıma kadar uzanan ipuçlarımızla daha iyiye doğru bir değişiklik yapın.

Mükemmel Uyum | MINI Türkiye

MÜKEMMEL UYUM.

Sör Paul Smith, zamana meydan okuyan tasarımların ustası olarak kabul ediliyor. Britanyalı moda tasarımcısı ile sürdürülebilir yaşam, Londra’da geçirdiği çılgın yıllar ve MINI ile gerçekleştirdiği yeni iş birliği hakkında konuştuk.

BMX ile Bisiklet Dansı  | MINI Türkiye

BMX İLE BİSİKLET DANSI.

İnsanların çoğu bisikleti ulaşım aracı olarak kullanır. Fransız Matthias Dandois ise bisikleti daha önce kimsenin aklına gelmemiş numaralar yapmak için kullanıyor. BMX Dünya Şampiyonasında pek çok kez zafere imza atan Dandois ile birlikte Paris’i bir MINI Countryman içinde dolaşıyoruz.

Kapıları Aralayan Kişi | MINI Türkiye

KAPILARI ARALAYAN KİŞİ.

Raphael Gielgen, mobilya üreticisi Vitra için iş dünyasının geleceğini mercek altına alıyor. Merak etmeyi meslek edinen Gielgen, MINI Clubman ile yollarda.

Sessiz Devrim  | MINI Türkiye

SESSİZ DEVRİM.

Sebastian Balck, yüzünü buruşturarak “Eskiden bir yudum kahve içtiğimde kahve işinin karanlık yüzünün de tadını alırdım.” diyor.

Kelebek Etkisi | MINI Türkiye

KELEBEK ETKİSİ.

ABD’li startup şirketi harika bir fikir geliştirdi. MINI de heyecanla karşılık verdi.