Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

The all-electric MINI side view
MINI ELECTRIC
MINI 3-KAPI
MINI 3-KAPI
MINI 5-door Hatch side view
MINI 5-KAPI
MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Elektrikli MINI – siyah ve beyaz – yandan görünüm Elektrikli MINI – siyah ve beyaz – yandan görünüm

TAMAMEN ELEKTRİKLİ MINI.

400.936 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA*

TUTKU DOLU ENERJİ YÜKLÜ.

Beklenmeyeni kucaklayın. Yeni bir keyfi deneyimleyin. Tamamen elektrikli ilk MINI, vazgeçilmez go-kart hissini ve ikonik tasarımı bir araya getiren süperşarjlı, devrim niteliğinde bir adımı müjdeliyor. Hem şehirli, hem elektrikli yepyeni bir yaşam tarzına geçin.
Elektrikli MINI – siyah ve beyaz – yukarıdan yandan görünüm Elektrikli MINI – siyah ve beyaz – yukarıdan yandan görünüm

NABZI HIZLANDIRAN PERFORMANS.

The all-electric MINI The all-electric MINI

184 bg

ve anlık tork

7,3 sn

0-100 km/sa

The all-electric MINI The all-electric MINI

GO-KART HİSSİ. SÜPERŞARJLI.

MINI’ye özgü kullanım karakterini ve iddialı sportif stilini aldık ve daha fazla sürüş keyfi için yeni bir güç kaynağı ekledik. İlk virajı aldığınız andan itibaren tamamen elektrikli MINI’nin size yeni bir seviyede güç sağlayan ve en yoğun hisleri sunan gerçek bir MINI olduğunu fark edeceksiniz.
Elektrikli MINI, siyah ve beyaz renklerde, ön yandan görünüm

ANLIK TORK.

Trafik ışıklarında önemli olan yalnızca beygir gücü (bg) değil, aynı zamanda kullanabileceğiniz tork (Nm) miktarıdır. Tamamen elektrikli MINI tüm torku anında üretir. Oysa bir benzinli motorun tork üretmek için birkaç devir alması ve bu gücü tekerleklere ulaştırmak için önce şanzıman aracılığıyla yönlendirmesi gerekir.

Işıklar yeşile döndüğünde ve gaz pedalına bastığınızda tork heyecan verici bir çeviklik ve hızlanma sunmak üzere hemen işe koyulur.

VİTES DEĞİŞTİRME GERİDE KALDI.

Tamamen elektrikli MINI’nizde doğrudan yüksek torkta ve elektrikli motorun yüksek devirlerinde bile debriyaja gerek kalmaz. Hangi hızda olursanız olun istediğiniz zaman anında hızlanabilirsiniz. Burada tüm amaç her şeyi basit tutarak gecikme veya vites değiştirme müdahalesi olmadan 0’dan 100 km/sa hıza 7.3 saniyede ulaşmaktır.
Elektrikli MINI – vites değiştirme kolu – topuz
Elektrikli MINI – arkadan görünüm – batarya pozisyonu

GERÇEK BİR MINI.

İkonik tasarımıyla tamamen elektrikli MINI, şimdi de geleceğin yolları için yeniden enerji topluyor. Otomobil, zeminin altında ön koltuklar arasında ve arka koltukların altına monte edilmiş yüksek gerilimli, 96 hücreli, 32,6 kWsa (brüt) kapasiteli bataryasından güç alır. Bataryanın buraya yerleştirilmesi tamamen elektrikli MINI’ye daha alçak bir ağırlık merkezi kazandırır. Bu sayede gelişen denge ve kullanım özelliklerinin yanı sıra virajları dönmek daha eğlenceli hale gelir.

Böylece yola yakın olma duygusunu deneyimlersiniz. Geniş lastik izi ve sıkı bir biçimde ayarlanmış süspansiyon sistemi her viraja girişte sizi sağlam bir şekilde yere yakın tutar.

Elektrikli MINI – siyah ve beyaz – yandan görünüm Elektrikli MINI – siyah ve beyaz – yandan görünüm

İKONİK TASARIM.

The all-electric MINI The all-electric MINI

3 DONANIM PAKETİ İLE

Elektriğe özel.

4 SÜRÜŞ MODU

Aerodinamik sürüş için.

The all-electric MINI The all-electric MINI

ESKİMEYEN KLASİK. ELEKTRİKLİ.

Aerodinamik çizgileri yeni göz alıcı imza niteliğinde detaylarla harmanlayan tamamen elektrikli MINI, canlı şehir yaşamını tamamlamak ve sürüş deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmak üzere tasarlandı. Kendinden emin olduğu kadar çekici olan bu otomobil, geleneği korurken ışıltılı ve heyecan verici bir geleceğe işaret ediyor.
Elektrikli MINI – siyah ve beyaz – ön ızgara

AERODİNAMİK ÖN IZGARA.

Şık, büyüleyici ön ızgaraya MINI’nin geçmişini ve geleceğini bir araya getiren, son derece modern bir yorum. Ön ızgaranın neredeyse tamamen kapalı olması, aerodinamik özellikleri iyileştirir. Ön ızgaranın üzerinde dikkatleri üzerine çeken sarı renkli ızgara çıtası ve yeni bir karakter kazandıran “MINI Electric” logosu yer alır. Tüm bunlar İkon haline gelmiş, minimalist ön far halkalarıyla büyüleyici bir şekilde tamamlanır.

17 İNÇ MINI ELECTRIC POWER SPOKE ALÜMİNYUM ALAŞIMLI JANTLAR.

Gözü pek bir mizacı ve şehir içinde kendinden emin bir havayı yansıtan bu şık alüminyum alaşımlı jantlar MINI’yi en etkileyici şekilde temsil eder. Kendine özgü bir stili yansıtan, farklı ve asimetrik şerit tasarımı neredeyse tamamen kapalıdır, böylece tamamen elektrikli MINI’nin aerodinamik özelliklerini daha da zenginleştirir.
Elektrikli MINI – jantlar – Power Spoke
Elektrikli MINI – ayna kapağı – sarı

MINI ENERGETIC YELLOW.

Çarpıcı Energetic Yellow renkte yan ayna kapakları, tamamen elektrikli MINI’nize yolda son derece belirgin bir duruş kazandırır. Farklı havasıyla dikkatleri üzerine toplayan bu detay, tercih ettiğiniz tipte gücün bayrağını gururla taşır.

LED FARLAR VE STOP LAMBALARI.

Tıpkı MINI gibi zamana meydan okuyan Union Jack tasarımı, uzun ve zengin bir tarihi simgeler. Tamamen elektrikli MINI’nin LED stop lambaları ikon haline gelen amblemi anımsatan iki parçalı bir motif oluşturur. İncelikli hassasiyet ve tasarım derinliği otomobile daha fazla bireysellik kazandırır. Önde, Matrix teknolojisine sahip adaptif MINI LED farlar, karşıdan bir otomobilin gelmesi gibi durumlar için parlaklığı ve huzme biçimini otomatik olarak ayarlayarak sürüş güvenliğini artırır.
Elektrikli MINI – LED farlar – Matrix teknolojisi
Elektrikli MINI – iç tasarım görünümü Elektrikli MINI – iç tasarım görünümü

SESSİZ BİR DEVRİM.

The all-electric MINI The all-electric MINI

1 ileri

Vitesli şanzıman

2 SEVİYELİ

Rejeneratif frenleme

The all-electric MINI The all-electric MINI

ŞEHİR İÇİNDE SÜZÜLEREK İLERLER.

Dinamik olduğu kadar zarif olan tamamen elektrikli MINI, yepyeni bir sürüş deneyimi sunar. Keyfini çıkardığınız sessizlik şehir içinde otomobil kullanmanın stresini üzerinizden alır. Bu sayede sevdiğiniz müziğin Harman Kardon hi-fi sistemiyle kulağa ne kadar güzel geldiği gibi önemli konulara odaklanabilirsiniz.
Elektrikli MINI – gaz pedalı – fren pedalı

ŞEHİRDE DOLAŞMAK İÇİN TEK BİR PEDAL.

Tamamen elektrikli MINI’nizi hem hızlanmak hem de fren yapmak için neredeyse tek bir pedalla kullanabilirsiniz. Motor doğrudan tekerleklerle bağlantılıdır. Bu sayede ayağınızı gaz pedalından çektiğinizde pedal bir jeneratör gibi çalışır ve tamamen elektrikli MINI’yi benzinli bir otomobilden daha kısa sürede yavaşlatır. Trafik ışıklarında her durduğunuzda harcadığınız gücün bir kısmını bataryaya geri aktarmış olursunuz.

MOTOR GÜRÜLTÜSÜNÜ UNUTUN.

Tamamen elektrikli MINI o kadar sessizdir ki yayaları ve yoldaki diğer sürücüleri otomobilin varlığından haberdar etmek için ses çıkaran bir akustik koruma eklemek zorunda kaldık. Motorunuzun devir almasına gerek yoktur; hızlandığınızda zayıf bir vınlamanın dışında, duyduğunuz tüm gürültü yalnızca dışarından gelen seslerdir. O da yalnızca hızlandığınızda duyulur.
Elektrikli MINI – elektrikli motor
Elektrikli MINI – iç tasarım – ön cam

DAHA AZ GÜRÜLTÜ. ARTAN YAŞAM KALİTESİ.

Çok fazla gürültünün olumsuz etkileri işitmenin de ötesindedir. Gürültü strese yol açabilir, odaklanma kabiliyetimizi ve konsantrasyonumuzu zayıflatabilir. Tamamen elektrikli MINI sakinliğin ve sükunetin zirve noktasıdır, size rahatlamak ve düşünmek için bir sığınak oluşturur.
Elektrikli MINI – hizmetler – dijital deneyim Elektrikli MINI – hizmetler – dijital deneyim

SÜRÜKLEYİCİ DİJİTAL DENEYİM.

The all-electric MINI The all-electric MINI

E-DRIVE HİZMETLERİ

Heyecan verici bir yaşam tarzı için bağlantı hizmetleri

UZAKTAN HİZMETLER

Tamamen uzaktan kontrol

The all-electric MINI The all-electric MINI

MINI CONNECTED İLE DAHA KOLAY MOBİLİTE.

Siz ve tamamen elektrikli MINI’niz arasında kesintisiz bağlantı sağlar.
Elektrikli MINI – direksiyon – dokunmatik ekran ve göstergeler

KOKPİT.

Premium kokpit teknolojisi, sürüşü heyecan verici olduğu kadar rahat hale getirir. Yeni dijital gösterge grubu tamamen elektrikli MINI için özel olarak üretildi. Gösterge grubunda direksiyonun arkasına titizlikle yerleştirilmiş, göz kamaştırıcı Black Panel tasarımına sahip 5,5 inç renkli ekran yer alır.

Bu ekran, ön panelin ortasına yerleştirilmiş, MINI’nizle iletişim kurabilmenizi sağlayan yüksek çözünürlüklü MINI Connected dokunmatik ekranla mükemmel bir biçimde tamamlanır. Kontrolün sizde olmasını sağlamak üzere elektrikli mobiliteye özel yenilikçi MINI Connected uygulamaları ve hizmetleriyle doludur.

E-DRIVE HİZMETLERİ.

MINI eDrive Hizmetleri tamamen elektrikli MINI için geliştirilmiştir ve elektrikli mobiliteyi özellikle kolay ve rahat hale getirir. Örneğin size menzil, şarj durumu ve en yakın şarj istasyonu gibi yararlı bilgiler sunar.

Aynı zamanda en verimli rotayı oluşturmak için kişisel sürüş alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak mevcut menzilinizi nasıl artırabileceğinizi söyler. Kısacası ister spor bir otomobil gibi sürün ister menzili uzatarak ilerleyin, kontrol tamamen sizdedir.

Elektrikli MINI – kokpit – eDrive ekranı
Elektrikli MINI – MINI Connected – remote services

HER ZAMAN YANINIZDA.

Nerede olursanız olun, MINI Connected uygulaması aracılığıyla tamamen elektrikli MINI’nizle kesintisiz bağlantıda olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz MINI Connected uygulamasıyla uzaktan otomobilinizin ısısını istediğiniz dereceye ayarlayabilir, kapılarını kilitleyip açabilirsiniz. Batarya şarj durumunu ve menzili akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. MINI’niz elektrik şebekesine bağlıyken şarj işlemini bile denetleyebilirsiniz.

Uygulama aynı zamanda trafik raporları, hava durumu tahminleri, en yakın şarj istasyonları ve yakınınızdaki popüler lokasyonlar için de bilgiler de sunar. Trafik raporlarını da dahil ederek yolculuğunuzu planlayabilirsiniz ve varış yerini tamamen elektrikli MINI’nizin navigasyon sistemine gönderebilirsiniz.

Elektrikli MINI – MINI Sahibi

SÜRÜŞ STİLİNİZE UYUM SAĞLAYAN ELEKTRİK.

The all-electric MINI side view
MINI ELECTRIC
MINI 3-KAPI
MINI 3-KAPI
MINI 5-door Hatch side view
MINI 5-KAPI
MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo